Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 00.52

Головна » 2014 » Грудень » 4 » Відлуння історії Великої війни
Відлуння історії Великої війни

04 грудня 2014 року у спеціалізованій школі №139 з поглибленим вивченням математики м.Києва шкільним прес-центром учнівського самоврядування «Потенціал» спільно з Радою ветеранів Шевченківського району була проведена конференція до 70-річчя визволення Києва від  фашистських загарбників під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. На свято були запрошені почесні гості: Дзюбенко Г.Н. –  перший заступник голови організації ветеранів Шевченківського району, Любивий В.Д. – учасник бойових дій, член комісії з міжнародних зв’язків організації ветеранів України, Філоненко П.О. -учасник бойових дій, син полка, голова союзу синів і дочок полків, юнг флотів, Прозоровська Р.М. – голова комісії по роботі з молоддю  організації ветеранів України Шевченківського району, Пашинська М.П. – секретар комісії по роботі з молоддю організації ветеранів, голова фонду солдатських матерів, Зимня В.І. - учасниця бойових дій, народна артистка України, професор Національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенко-Карого, Нікітіна Н.М. - учасниця бойових дій, дочка полка, Пишний В.І. – головний спеціаліст виховного відділу Шевченківського районного управління освіти.

У період з   01.08.1944 р. по 1946 р. на базі школи №139  дислокувався евакогоспіталь, у якому проводилося лікування поранених, які прибували з місць бойових дій за визволення України від фашистських загарбників. Учні школи  розглянули  важливі документальні факти, презентували історію того часу, пригадали відомих людей, життя яких було пов’язане зі школою №139 у воєнний період. Почесні гості ще раз перегорнули сторінки воєнних подій, звернулися з настановами до учнів школи №139.

/Files/images/117.JPG