Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 16.53

Головна » 2015 » Лютий » 26 » Технодром «Місто мрій та надій»
Технодром «Місто мрій та надій»

26 лютого 2015 року у СШ №139 із поглибленим вивченням математики м. Києва стартував технодром «Місто мрій та надій». 1-6 класи із конструктора «Лего» будували міста своєї мрії, показували, яким вони бачать місто майбутнього. Свої поробки учні презентували в актовому залі школи  за окремо визначеним графіком.

Школярі 7-10 класів організували те6хнодром «Машина часу». Вони виготовляли роботів зі вторинної сировини, різноманітних радіодеталей.

Свої творчі напрацювання учні також представили у музично-розважальній формі. Всі роботи школярів оцінювало журі на чолі з директором школи Усенко О.В.

Такого роду заходи сприяють згуртуванню учнівського колективу, показують їхнє ставлення до проблем сучасності, ну і, звісно, розвивають творчість, фантазію, майстерність.

Переглянути фотозвіт у Фотоальбомі Технодром «Місто мрій та надій»