Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 00.21

Головна » 2016 » Травень » 28 » Свято останнього дзвоника у СШ№139
Свято останнього дзвоника у СШ№139

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

Для випускників закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів.

Аби розділити радість сьогоднішнього свята, завітали 27 травня 2016 року до СШ№139 почесні гості. З вітальним словом до 11-класників звернулась директор школи Усенко О.В. Малиновим дзвіночком переливчасто продзвеніла мелодія останного дзвоника в рученятах першокласників та одинадцятикласника. Традиційно, в небо школярі запустили кульки з побажаннями. Захід супроводжувався яскравими музичними номерами, хореографічними постановками.

Тож щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!!