Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 16.54

Головна » 2015 » Травень » 30 » Свято останнього дзвоника - 2015 у СШ№139
Свято останнього дзвоника - 2015 у СШ№139

29 травня  2015 року в СШ№139 з поглибленим вивченням математики м.Києва пролунав останній дзвоник. На свято  завітало багато гостей. Нагороди, грамоти отримали найкращі учні школи.

Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселий і сумне свято одночасно. Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!