Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 01.02

Головна » 2016 » Травень » 6 » Свято до Дня Великої Перемоги у СШ№139
Свято до Дня Великої Перемоги у СШ№139

9 травня ми святкуємо річницю Дня Перемоги над фа­шизмом у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років. Вже минув 71 рік з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз. Все далі відходять грізні і важкі роки ІІ світової війни, але не згасає пам’ять про тих хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів. 5 травня 2016 року школярі 2-9 класів разом з класними керівниками провели святковий театралізований концерт. На святі лунали воєнні пісні, театралізовані та хореографічні номери. Ми раді були вітати на нашому заході ветерана ІІ світової війни, керівника шкільного музею авіації часів ІІ світової війни Гайдученка Олександра Григоровича, який звернувся до школярів з побажанням мирного неба над нашою Україною.

$IMAGE10$$IMAGE11$