Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.09.2019, 23.55

Головна » 2016 » Жовтень » 20 » Шкільна учнівська наукова конференція з історії "Досягнення українців за 25 незалежних років"

13 жовтня 2016 року у СШ № 139 проводилась шкільна учнівська наукова конференція з історії "Досягнення українців за 25 незалежних років". Учні підготували доповіді та презентації за такими рубриками - Спорт (учні 9-х класів, вчитель Тремтій С.П.) - Гушель Богдан, Кобрін Іван та Кобрін Ілля - " Переможці та призери Літніх Олімпійських ігор"; Коробченко Анастасія та Заболотна Юлія "Переможці та призери Зимових Олімпійських ігор"; Шабаєва Яна та Григор'єва Єлизавета "Участь збірної України в Паралімпійських іграх", а Мінін Валентин "Українці - чемпіони світу"). - Наука (учні 10-А класу, вчитель Тремтій С.П.) Шевчук Артур "Наукові відкриття у фізиці та ІТ-технологіях", Бичкова Анна "Перемоги учнів у Міжнародних олімпіадах", Мамай Валерія "Новітні розробки Оборонпрому"). - "Мистецтво" (учні 11-А класу, вчитель Бондарева Л.П.) Кривда Ярослав та Кубрак Уляна "Музика"; "Живопис та архітектура" - Розумна Марія та Копистянська Ірина; Євдошенко Олена " Літературні досягнення за 25 років незалежності України"; Тесленко Валерія та Бурбан Олександра "Розвиток українського кіно"). Варто зазначити, що учні серйозно і відповідально віднеслися до конференції. Тому захід пройшов цікаво та пізнавально.