Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.09.2019, 23.55

Головна » 2015 » Вересень » 1 » Перший дзвоник - 2015 у СШ№139 з поглибленим вивченням математики
Перший дзвоник - 2015 у СШ№139 з поглибленим вивченням математики

Перший дзвоник – 2015 у СШ№139 з поглибленим вивченням математики

Ось і  закінчилися літні канікули !  Перший  день  осені,  яскраве  сонце,  синє небо,  море квітів, пожвавлений  рух на вулицях, усміхнені  обличчя  дітей і дорослих - перше  вересня,  День знань,  початок  нового навчального року,  діти  йдуть до школи .

За  традицією  на  святкову  лінійку  до СШ№139  завітали  батьки учнів,  почесні  гості.    А  найцікавіше   цього дня  першокласникам, бо  вони вперше переступили  поріг  школи,  яка  на  довгі роки стане  їм  рідним  домом.

Зі  святом учнів привітала  директор школи Усенко Оксана Володимирівна,  а також почесні  гості,    які  побажали  учням успіхів у навчанні, а вчителям і батькам — натхнення та наполегливості у нелегкій праці — навчанні та вихованні дітей .

Святковий настрій усіх присутніх підтримали пісні та танці   у  виконанні  учнів  школи,  а  першокласники  привітали  гостей    віршами.

Срібним голосочком  лунає  веселий  дзвінок, знову кличе до школи дітей  і   у кожному серці він будить щось  своє, найпотаємніше, найдорожче.