Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 01.01

Головна » 2014 » Вересень » 1 » Перший дзвоник 2014 року
Перший дзвоник 2014 року

Вересневий дзвіночок покликав на навчання учнів СШ №139. Із початком навчального року школярів привітала директор школи Усенко Оксана Володимирівна, також почесні гості - завідуюча науково-методичним центром Шевченківського районного управління освіти Петрова Олена Юріївна та депутат Київради Левченко Юрій Володимирович. На урочистій лінійці 11-класники передали Ключ Знань та симовлічні блакитно-жовті прапорці першокласникам в знак поваги та любові до рідної Батьківщини. У ході свята дітей вітали казкові герої, танцювальна студія "Стела Бамбіні", а також вихованці дитячого садочку №810. Гарний настрій став хорошим початком нового навчального року.

Перший урок у СШ №139, як і у всіх загальноосвітніх навчальних закладах столиці, пройшов під назвою «Україна - єдина країна». Така тема зумовлена суспільно-політичною ситуацією та подіями останніх місяців в Україні. Перед початком уроку на урочистій лінійці хвилиною мовчання була вшанована пам'ять Героїв Небесної сотні та загиблих у зоні АТО.

Метою першого уроку було формувати в учнів розуміння єдності й цілісності країни, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави.