Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.09.2019, 23.57

Головна » 2016 » Вересень » 2 » Перший день осені - ти незабутній!
Перший день осені - ти незабутній!

Перший дзвоник і старт нового навчального року – це дійство для вчителів, школярів, їхніх друзів та рідних, цей день якимось шляхом єднає різні покоління.

1 вересня 2016 року в спеціалізованій школі №139 з поглибленим вивченням математики пролунав перший дзвінок, який сповістив учнів, вчителів про початок нового навчального року. На святі були присутні учні та їх батьки, а також запрошені гості. Традиційно першою привітала шкільну родину директор школи Усенко Оксана Володимирівна. Слова вітань лунали і для наших майбутніх випускників – учнів 11-А класу.

Прийняти першокласників до шкільної сім"ї прийшли казкові герої Знайка та Незнайка, Хранитель ключа знань. Вони побажали наймолодшим учням успіхів у навчанні та подарували їм ключ від Країни Знань.

Для учнів, батьків, вчителів та гостей школи пролунали пісні у виконанні шкільного ансамблю «Ластів’ята», також свої музичні подарунки для школи подарували вихованці ДНЗ№810, шкільні хореографічні студії «Family» та «Stella Bambini».

На завершення святкової лінійки перший дзвоник 2016-2017 навчального року своїм гучним дзвоном запросив усіх учнів до школи до нових відкриттів та вражень.

$IMAGE8$