Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 17.46

Головна » 2015 » Квітень » 16 » Дай руку, першокласнику!
Дай руку, першокласнику!

16 квітня 2015 року у СШ №139 з поглибленим вивченням математики Шевченківського району м. Києва пройшов День відкритих дверей «Дай руку першокласнику» для вихованців ДНЗ №348 і №810. Учнівське самоврядування «Потенціал» гостинно зустрічало майбутніх першокласників разом з їх вихователями. З вітальним словом до майбутніх школярів звернулась директор школи Усенко О.В. Програма заходу передбачала екскурсію по школі, а також вітальний концерт. Вихованці  відвідали просторі класи, кабінет інформатики,  бібліотеку, спортивні зали, танцювальний зал, музей авіації, шкільну їдальню. Завершилась екскурсія чудовим концертом, який підготували класоводи 3-х класів. Також свою роботу презентував гурток театрального мистецтва, що діє на базі школи, з казкою  «Курочка Ряба».

На закінчення заходу адміністрація школи обмінялась враженнями з вихователями ДНЗ, і, звичайно, з маленькими майбутніми школярами. Сподіваємось, що ця зустріч стане гарним стартом для діток, які розпочнуть своє навчання саме у нашій 139-й школі.

Переглянути фотозвіт у Фотоальбомі Дай руку, першокласнику!