Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 00.33

Головна » 2016 » Травень » 19 » Партнерство в освіті. Патріотично-спортивна гра "Зірниця" між СШ№139 та Першотравенською ЗОШ Житомирської області

14 травня 2016 року вчительсько-учнівський колектив СШ№139 у рамках проекту "Партнерство в освіті" був почесним гостем у Першотравенській ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирської області. Для учнів нашої школи були організовані екскурсія по навчальному закладі, чудовий концерт до Дня пам'яті і примирення. Учні 9-Б класу нашої школи разом з класним керівником зробили і свій подарунок для Першотравенської школи- музичний номер "На крилах вальсу". Головною подією зустрічі стала патріотично-спортивна гра "Зірниця", де команди школярів показували свою спритність та майстерність. Команди були нагороджені кубками. Зустріч залишила море чудового настрою, яскравих спогадів для всіх.

IMAGE11$