Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 16.58

Головна » 2015 » Липень » 15 » Оздоровлення учнів спеціалізованої школи №139 з поглибленим вивченням математики м.Києва, батьки яких перебувають у зоні проведення АТО

У червні  2015 року троє учнів спеціалізованої школи №139 з поглибленим вивченням математики міста Києва, батьки яких перебувають у зоні проведення АТО, оздоровились у таборі «Преслав» на Золотих пісках у Болгарії за кошти меценатів. Два незабутніх тижні залишили чудові враження для наших учнів. Діти загартувались, вдосталь накупались, і, звичайно, привезли на Батьківщину яскраві спогади та гарний настрій. Адміністрація школи, батьки, учні дуже вдячні Святославу Кутняку – депутату Київради та Дмитру Банасу за казкове оздоровлення у Болгарії.