Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 00.54

Головна » 2014 » Вересень » 18 » Майданс у школі №139
Майданс у школі №139

18 вересня 2014 року у СШ№139 м.Києва відбувся загальношкільний музичний флеш-моб «Майданс». Кожен клас презентував ту форму учнівського самоврядування, яка ефективно діє у їхньому класі. Оцінювали виступи дітей журі: директор школи Усенко О.В., заступники директора з НВР Караванська С.Д. та Дубровська Л.І., заступник директора з ВР Деркач С.М. Виступи відзначалися оригінальністю, креативністю, старанністю. Учні розкрили найяскравіші сторінки життя свого класу у різних напрямках – народному, патріотичному, сучасному. Найкращих танцюристів та співаків було відзначено грамотами. Усі учні, починаючи від найменших першокласників, дуже відповідально поставились до підготовки виступу. Це ще раз засвідчує, що наші учні – найкращі і найталановитіші!

Також перед усіма школярами урочисту присягу виголосила новообраний президент школи Кубрак Уляна. Зичимо їй успіхів у реалізації поставлених цілей.

Переглянути фотозвіт у Фотоальбомі Майданс 2014