Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 00.21

Головна » 2014 » Вересень » 18 » Фестиваль спорту у СШ №139
Фестиваль спорту у СШ №139

Яскравими кольорами осінь малює вересневі дні, надихаючи та даруючи енергію і дорослим, і малим. Не менш яскравим запам’ятається школярам СШ № 139 чудовий спортивний марафон, в рамках якого пройшли Олімпійський тиждень та тиждень фізичної культури та спорту. Різноманіття заходів, а саме: веселі естафети, «Майданс у СШ № 139», «А ну-мо, школярі» ще раз засвідчили про те, що наші діти хочуть і вміють бути здоровими та спортивними. Під керівництвом голови МО Александровської Ю.В. та учителів фізкультури Ємцова М.В., Коваль М.Г. діти проявляли свої спортивні таланти.

Незабутнім для школярів, учителів, батьків став Фестиваль спорту, який пройшов у школі 19 вересня 2014 року і став підсумком двотижневої спортивної програми. Три команди із учнів 9-А, 9-б і збірної команди учнів 8-А і 8-Б класів показали свою спритність, винахідливість, витримку та уміння працювати у команді. Дякуємо всім учасникам проведених заходів, хай спорт і далі супроводжує їх на шляху здорового способу життя.