Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 22.08.2019, 00.19

Головна » 2018 » Травень » 6 » Екскурсія учнів 10-А класу в Дім – музей Миколи Лисенка
Екскурсія учнів 10-А класу в Дім – музей Миколи Лисенка

03 травня 2018р. учні 10-А класу нашої школи разом із вчителем історії Світланою Петрівною Тремтій відвідали з екскурсією Дім-музей видатного українського композитора, віртуоза, диригента, незрівнянного викладача Миколи Лисенка.

Учні прослухали доволі змістовну і цікаву розповідь про роки дитинства, про виховання, навчання, особисте життя та про становлення, як особистості та професіонала своєї справи, Миколи Лисенка. Ознайомилися з різноманітними артефактами, які прямим чи опосередкованим чином, пов’язані з геніальним композитором. Пройшлися кімнатами будинку, занурилися в атмосферу кінця ХІХст.- початку ХХ ст.

Бажаємо музею довгих років процвітання та великої кількості відвідувачів, яким цікав історія нашої країни!