Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.09.2019, 19.53

Головна » 2016 » Квітень » 26 » Дзвони Чорнобиля. Виховний захід до 30-х роковин аварії на ЧАЕС
Дзвони Чорнобиля. Виховний захід до 30-х роковин аварії на ЧАЕС

26 квітня 2016 року для учнів 1-11 класів був проведений виховний захід "Дзвони Чорнобиля". 30 років тому весь світ сколихнула страшна звістка - вибухнув 4-й енергоблок на атомній електростанції. Сьогодні на виховному заході учні мали змогу дізнатися про хроніку тих страшних подій, переглянути відеоматеріали та аудіозаписи безпосередньо з самого моменту аварії. Школярі ще раз для себе зрозуміли, що всі люди, які були задіяні у ліквідації наслідків аварії (а за приблизними підрахунками - це понад 600 тис.осіб) - це справжні герої, які ціною власного життя боролися за наше здорове майбутнє, у якому не буде місця радіації та всім наслідкам, які вона викликає.