Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 00.45

Головна » 2016 » Лютий » 4 » До уваги випускників та їх батьків!
До уваги випускників та їх батьків!

Інформуємо Вас, що з 1 лютого 2016 року  розпочинається реєстрація випускників 11-х(12-х) класів для участі у державній підсумковій атестації та зовнішньому незалежному оцінюванні в 2016 році.

Про особливості проведення державної підсумкової атестації випускників старшої школи у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році

1. Реєстрація осіб з числа випускників старшої школи, які проходитимуть державну

підсумкову атестацію (ДПА), відбуватиметься з 1 лютого до 4 березня 2016 року. Внести зміни до реєстраційних даних можливо до) 8 березня 2016 року.

1. Принципова схема організації реєстрації випускників залишається минулорічною:

використання реєстраційної форми, розміщеної на сайті УЦОЯО; формування кожним випускником комплекту реєстраційних документів; надсилання до РЦОЯО комплектів реєстраційних документів навчальним закладом; комунікація НЗ-УІДОЯО через кабінет НЗ на сайті УЦОЯО, логін, пароль.

1. Очікувані зміни:

у реєстраційній формі необхідно вказувати статус результату з української мови та літератури, математики, історії України;

модифікована форма списків випускників;

надсилання комшіектів реєстраційних документів до РЦОЯО може здійснюватися частинами;

внесення змін до реєстраційних даних випускник здійснюватиме через навчальний заклад;

надсилання результатів ДПА здійснюватиметься через кабінети навчального закладу електронним документом, завіреним електронним цифровим підписом УЦОЯО;

внесення оцінок ДПА до документа про освіту здійснюватиметься з урахуванням наслідків розгляду апеляційного звернення випускника.

4.     Можливість пройти ДПА у навчальному закладі (не у формі ЗНО) матимуть лише випускники вечірніх загальноосвітніх навчальних закладів, закладів при установах пенітенціарної системи, екстерни, які зареєструвалися після 4 березня 2015 року (як правило, учасники АТО, особи, які проживають на окупованих, неконтрольованих територіях).

5.     Особам, які з’явилися на ЗНО для проходження ДПА та умисно не працювали над тестом, або роботу над тестом яких дочасно припинено у зв’язку із допущеними ними порушенням порядку проходження ЗНО, як результат ДПА виставляється оцінка «1».