Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 17.26

Головна » 2016 » Березень » 30 » До уваги батьків майбутніх першокласників!
До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 2016-2017  навчального року спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 139 з поглибленим вивченням математики запрошує малюків на навчання у проектний клас

«Інтелект України»

Метою всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України» є впровадження в національний освітній простір системи пошуку, навчання та виховання здібних дітей і учнівської молоді. Учні навчаються в проектних класах за спеціально розробленими навчальними планами, навчальними програмами та посібниками , засобами ІКТ, рекомендованими та затвердженими Міністерством освіти і науки України.

В основу розроблених навчальних планів, програм і посібників покладено положення про те, що дитина, навчаючись у школі, може і має бути успішною. Учневі має бути комфортно і затишно в класі, цікаво на кожному уроці. У випускників мають бути сформовані такі компетентності, що дозволять їм бути успішними й щасливими людьми в професійному та особистісному житті на Батьківщині.

Організація навчання ґрунтується на діяльнісному підході, фактично кожен урок супроводжує виконання практичних завдань, проведення спостережень, дослідів, внаслідок чого й здобуваються нові звання.

У межах проекту учні навчаються в проектних класах за спеціально розробленим навчальним планом та навчальними методичними комплектами, до яких входять: зошити на друкованій основі, методичні рекомендації для вчителя, наочність (плакати, картки, роздавальний матеріал для учнів, необхідні матеріали для проведення дослідів тощо), а також диски з інформаційно-комунікаційним супроводженням кожного уроку (навчальні презентації; аудіо-файли із записом науково-популярних і художніх текстів, що вивчаються; відео-файли з алгоритмами написання букв і цифр, таблицями додавання, віднімання, множення й ділення, правилами з української мови, уривками мультфільмів, художніх і науково-популярних фільмів, фізкультурних хвилинок, підібраних відповідно до теми уроків, диски з програмовими навчальними засобами (ІКТ), що використовуються згідно з рекомендаціями науковців медичної галузі на кожному уроці упродовж 4-5 хвилин).

Довірте навчання Ваших дітей нам. Команда педагогічних працівників школи зробить усе можливе, щоб Ваші діти отримали якісну освіту, щоб почувалися безпечно і комфортно, стали успішними у житті, а Ви були задоволені і спокійні за Ваших дітей сьогодні і в майбутньому.