Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.09.2019, 17.33

Головна » 2016 » Березень » 21 » День народження школи
День народження школи

Традиційно, щороку, перед весняними канікулами, школа збирає гостей на славну подію - день народження. Цьогоріч їй виповнилося 79 років. Свято зібрало в актовій залі школи почесних гостей - депутатів, випускників 1955 року, ДНЗ№810. На заході лунало беліч теплих слів з привітаннями від учнів, вчителів, гостей. Директор школи Оксана Володимирівна Усенко традиційно нагородила почесними грамотами переможців районних олімпіад та учасників МАН, а також учителів, що підготували переможців. також нагороджувалися переможці шкільних виховних та спортивних конкурсів. Свято було наповнене піснями, танцями, віршами, презентувалася робота хореографічних та театрального гуртків. День народження школи - одне з найулюбленіших свят, яке дає можливість учням показати свої таланти і засвідчити, що наші учні - найкращі!

$IMAGE8$