Головна » 2018 » Квітень » 15 » Всеукраїнська науково - практична студентсько-учнівська конференція «Українська наука в інформаційних вимірах: актуальні виклики сьогодення»

13 квітня 2018р. товариство «Знання» України та Університет сучасних знань на базі Київського планетарію проводили Всеукраїнську науково - практичну студентсько-учнівську конференцію «Українська наука в інформаційних вимірах: актуальні виклики сьогодення»/ До участі у конференції запрошувалися учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів; учасники та переможці І та ІІ (міського, обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України; слухачі шкільних, районних (міських) відділень Малої академії наук учнівської молоді; студенти та педагоги, які працюють із цією категорією учнів. Захід відбувався з метою творчого та інтелектуального розвитку учнівської і студентської молоді та створення умов для професійного самовизначення. У відповідністю з програмою конференції було проведено пленарне засідання, відбулися робота в секціях, зустріч з науковцями, перегляд повнокупольного фільму «Всесвіт». Участь у цій конференції взяли і учні нашої школи. Так учениця 8-Б класу Плакіна Олександра виступала із доповіддю на тему : «Проблема утилізації твердих побутових відходів : способи вторинної переробки, екологічні аспекти і перспективи»; учениці 9-Б класу Копа Ірина з темою : « Екологічна катастрофа : вплив на тваринний світ України» і Ялдак Анастасія з темою : «Реклама : засоби маніпуляції споживачами».  Учнів готувала вчитель історії та правознавства Світлана Петрівна Тремтій.  Варто зазначити, що учениці підготувались досить добре, тому виступили якісно і в завершенні конференції отримали cертифікати.