Головна » 2018 » Червень » 19 » Вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту в 9-х класах
Вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту в 9-х класах

19 червня 2018 року відбулися урочистості з нагоди випуску учнів 9-х класів. Директор школи Усенко О.В. разом із заступником з навчально-виховної роботи, класними керівниками вручили учням свідоцтва про базову загальну середню освіту.
Це святкова і визначна подія для всіх дев’ятикласників, оскільки це їх перший документ, який засвідчує про наполегливу щоденну працю кожного учня на протязі усіх 9 шкільних років. З особливим хвилюванням приймали
випускники вітання від директора школи, класного керівника, батьків. У відповідь для вчителів, батьків від випускників лунали вітальні слова та слова подяки за пророщені у дитячих душах зерна добра, любові, мудрості. Музичні композиції, танці, пісні, засвідчили про всебічний розвиток наших випускників, багатогранність їх талантів. Після радісного літнього відпочинку школа чекатиме на своїх десятикласників.