Головна » 2017 » Червень » 23 » Випускний вечір у 9-х класах
Випускний вечір у 9-х класах

16 червня 2017 року у СШ№139 відбулися урочистості з нагоди випуску учнів 9-х класів. Директор школи Усенко Оксана Володимирівна та заступники з виховної та навчально-виховної роботи разом з класними керівниками вручили учням свідоцтва про базову загальну середню освіту.
Це святкова і визначна подія для всіх дев’ятикласників, оскільки це їх перший документ, який засвідчує про наполегливу щоденну працю кожного учня на протязі усіх 9 шкільних років. З особливим хвилюванням приймали випускники вітання від директора школи, класного керівника, батьків.

У відповідь вони подякували всім учителям і батькам за вогонь великої вчительської і батьківської любові до них, за пророщені у їх душах зерна добра, любові, мудрості. Музичні композиції, танці, пісні, засвідчили про всебічний розвиток наших випускників, багатогранність їх талантів.

Після радісного літнього відпочинку школа чекатиме на своїх десятикласників.