Головна » 2017 » Квітень » 6 » Участь учнів 9-Б класу у ІІ Форумі нової освіти
Участь учнів 9-Б класу у ІІ Форумі нової освіти

5 квітня 2017 року учні 9-Б класу нашої школи, за підтримки вчителя історії та права Тремтій Світлани Петрівни, взяли участь у секції філософії ІІ Форуму нової освіти. Варто зазначити, що на Форумі були присутні учні з Києва, Броварів, Полтави, Миргорода, Кривого Рогу. На розгляд і роздуми учасників пропонувалися різноманітні філософські питання, як от : чому ми маємо дивитись на одну проблему з різних ракурсів, чи важливо робити щось спільно певною громадою, де лежить межа між твоєю думкою та протилежною думкою іншого, за яку ти не можеш переступити тощо. Юних науковців слухали та коментували поважні експерти. А саме : Ніколь Декостр (Бельгія) - професор, провідний експерт та тренер методики "Філософія для дітей" Метью Ліпмана у Бельгії ; Ізабель Джесперс (Бельгія) - шкільний вчитель-практик, генеральний секретар організації "Аналітика та дослідження виховання методикою "Філософія для дітей"; Малгожата Зубер – філософиня (Польща) ; Володимир Бугров - проректор з науково-педагогічної роботи КНУ ім.. Тараса Шевченка, кандидат філософських наук, професор; Тарас Кононенко - завідувач кафедри історії філософії КНУ ім.. Тараса Шевченка, доктор філософських наук, доцент ; також був присутній Посол Бельгії в Україні Пан Люк ЯКОБС.

Загалом Форум видався цікавим та досить змістовним.