Головна » 2017 » Квітень » 15 » Участь учениці 9-Б класу Коробченко Анастасії у Всеукраїнській науково-практичній конференції

14 квітня 2017р. учениця 9-Б класу Коробченко Анастасія, за підтримки вчителя історії Тремтій С.П., взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній учнівсько-студентській конференції «Українська наука в інформаційних вимірах : проблеми і перспективи». Анастасія виступала у секції історія, філософія , суспільствознавство з повідомленням на тему «Технологія розпізнавання осіб та об'єктів мобільними пристроями». Захід було проведено відповідно до плану роботи Товариства «Знання» України та ВНЗ «Університет сучасних знань» на базі Київського планетарію. У ході конференції учні спілкувалися з науковцями, серед яких були директор Малої академії наук учнівської молоді Васинюк В.О., Голова правління Товариства «Знання» України, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки та техніки України Кушерець В.І. та інші. Також учасникам конференції продемонстрували повнокупольний фільм «Бурхливий Всесвіт». За участь Коробченко А.В. отримала Сертифікат. Ми пишаємося такими талановитими учнями!