Головна » 2018 » Травень » 8 » Участь учениці 8-Б класу ЗЗСО №139 м. Києва у Міжнародній учнівській науково-практичній конференції «Україна очима молодих»

3-5 травня 2018 р. у місті Львів була проведена Міжнародна учнівська науково-практична конференція «Україна очима молодих», у роботі якої взяла участь вихованка відділення філософії та суспільствознавства КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», учениця 8-Б класу ЗЗСО №139 Плакіна Олександра. Захід був проведений Національним центром «Мала академія наук України» спільно з КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді».

У відповідності до програми конференції були проведенні секційних засідання, відбулося знайомство з системою навчання в Українському католицькому університеті; також учасники відвідали Центр митрополита Андрея Шептицького і здійснили екскурсію історичним центром міста Львів.

Олександра виступала у секції 2 : «Проблема утилізації твердих побутових відходів: нові технології вторинної переробки, економічні перспективи та екологічні аспекти (на прикладі свого регіону)» з темою «Проблема утилізації твердих побутових відходів. Окремі аспекти діяльності Київського сміттєспалювального заводу «Енергія»». Варто зазначити, що Саша була найменшою учасницею на конференції, та це не завадило їй достойно представити Київську МАН, рідну школу і столицю нашої держави.

Як результат, учениця удосконалила методику публічних виступів, вміння аргументувати результати досліджень та доводити власну думку; отримала сертифікат за участь у заході, збірник наукових тез доповідей Міжнародної учнівської науково-практичної конференції «Україна очима молодих», а також знайшла нових друзів.

Олександра разом із своїм педагогічним керівником, вчителем історії та правознавства Світланою Петрівною Тремтій, висловлюють щиру подяку керівнику відділення філософії та суспільствознавства КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді»

Тетяні Юріївні Кот за можливість участі в конференції, організацію поїздки та колосальну підтримку протягом всього часу перебування у Львові. Бажаємо подальших успіхів та талановитих дітей!