Головна » 2018 » Лютий » 5 » Участь у міському військово-спортивно національно-патріотичному заході "Честь і звитяга"

3 лютого 2018 року команда учнів 9-11 класів (Жарий М, Іванов М, Зарицький М, Денеж М, Ігнатенко О., Бабич Я, Довбненко Ю, Жарий Т., Войнаренко М.) разом з учителями фізкультури Александровською Ю.В. та Баяком А.О. взяли активну участь у міському військово-спортивно національно-патріотичному заході "Честь і звитяга". Команда випробовувала свої сили у трьох номінаціях: змаганні "Перетягування канату", змаганні "Перетягування умовної "гранати" в приміщенні", змаганні "Згинання та розгинання рук в упорі". Учні показали добрі результати i гарну фізичну підготовку та організованість.