Головна » 2017 » Листопад » 13 » Тиждень української мови та літератури у СШ № 139
Тиждень української мови та літератури у СШ № 139

Тиждень української мови та літератури СШ № 139 відзначила з 6.11.2017 по 10.11.2017 під девізом «А ви думали, що Україна так просто? Україна — це супер. Україна — це ексклюзив (Ліна Костенко)».

6 листопада до нашої школи завітав етногурт «Буття», учасники якого продемонстрували, як звучить справжня українська музика, показали елементи народних традицій – одягання нареченої до шлюбу та надівання хустки. Насамкінець, учні взяли участь у майстер-класі з народних танців.

7 та 8 листопада вчителями кафедри української мови та літератури було організовано серію лінгвістичних ігор та вікторин для школярів, де діти мали змогу проявити знання, дізнатися щось новеньке та отримати статус найкращих знавців мовознавчих дисциплін.

9 листопада в День української писемності та мови було проведено шкільний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсі імені П. Яцика. Старшокласники вже за хорошою традицією мали змогу написати радіодиктант національної єдності, продемонструвавши єдність з тими, хто любить і шанує українське слово. Також учні школи взяли участь у конкурсі вишиванок, за умовами якого переміг той клас, найбільша кількість учнів якого прийшла у вишиванках. Вітаємо 9-А клас, який проявив згуртованість та любов до українських традицій!

10 листопада відбулося закриття тижня української мови та літератури: учні презентували проекти «Пізнаємо рідну Україну». Обмінявшись інформацією про невідомі куточки України, діти змогли скуштувати національні страви та поділитися рецептами їх приготування.