Головна » 2016 » Листопад » 14 » Тиждень української мови та літератури
Тиждень української мови та літератури

Із 7 до 11 листопада під гаслом "Нам пора для України жить" школа # 139 відзначила Тиждень української мови та літератури, приурочений до 160-ої річниці від Дня народження Івана Франка.
7 листопада був організований Франко-квест, на якому учні в пошуковій формі мали змогу дізнатися про маловідомі сторінки із життя Івана Франка.
8 листопада учні 8-А класу виступили перед учнями з інформаційними повідомленнями про життя і діяльність Петра Яцика, Нестора Літописця тощо.
9 листопада учні 11-А класу разом із вчителем Мурдзою Іриною Михайлівною приєдналися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Крім того, в цей день учні 10-А та 11-А класів зустрілися із О.О. Михайлютою - письменником, журналістом, автором сценарію фільму "Секретний ешелон". Також учні написали конкурсні роботи І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Петра Яцика.
10 листопада відбувся щорічний Конкурс вишиванок, за умовами якого перемогу отримав той клас, найбільша кількість учніа якого прийшла у вишиванках. Вітаємо з перемогою учнів 6-А, 8-А та 8-Б класів і дякуємо за їх небайдужість та збереження національний традицій.
11 листопада учні 7-Б, 8-А та 11-А класів підготували захід до 160-ої річниці від Дня народження Івана Франка. Учні розказали алфавітну історію життя та творчості українського письменника та продемонстрували презентації.