Головна » 2016 » Грудень » 19 » Тиждень англійської мови у СШ№139 з поглибленим вивченням математики
Тиждень англійської мови у СШ№139 з поглибленим вивченням математики

З 12.12. по 16.12.2016 н.р.учителями Волосевич В.І, Кравець В.І. та Опарою І.Ю. було проведено тиждень англійської мови.

Метою проведення заходу є удосконалення знань, умінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду учнів, розвиток їх творчих здібностей, самостійності та естетичних смаків.Виховання любові та шанування людей свого рідного краю та країни, мова якої вивчається.

У понеділок 12.12 учні взяли участь у конкурсі "День поезії". У рамках конкурсу найактивнішими були учні 1а, 2а та 3а класів. Мета заходу була досягнена, адже учні отримали естетичне задоволення та спробували свої сили на сцені.

У вівторок 13.12. відбулися віртуальні екскурсії визначними місцями країни, мова якої вивчається та перегляд відеофільмів про Великобританію.

У середу 14.12. пройшов День англійської мови. Свято було призначене творчості В.Шекспіра. Діти побували на віртуальних екскурсіях до Страдфорду-на-Ейвоні та до театру "Глобус". Також проходила виставка малюнків про життєвий та творчий шлях В.Шекспіра.

У четвер 15.12. відбувся конкурс "Різдвяні пісні та танці в англомовних країнах". Також проходила виставка листівок та газет. Учні також переглядали англомовні мультфільми.

Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації до вивчення англійської мови  серед учнів  школи, розвинути в них навички говоріння, аудіювання, письма та читання.