Головна » 2017 » Березень » 28 » Прийом учнів до 1-го класу
Прийом учнів до 1-го класу

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

спеціалізована школа І-ІІІ №139 з поглибленим вивченням математики оголошує прийом учнів у перші класи на 2017-2018 н. р.

дітей віком 6 років

У нашому навчальному закладі створені всі умови для навчання та виховання дітей:

• Кваліфіковані педагоги, які у своїй роботі враховують індивідуальні особливості кожної дитини.
  • Вивчення англійської мови з першого класу.
  • Участь школи у Всеукраїнському науково – педагогічному проекті «Інтелект України»;
  • Три комп’ютерні класи, два спортивних зали
  • Вивчення спецкурсів та курсів за вибором в старших класах, що сприяє самовизначенню та допрофесійній підготовці учнів
  • Після уроків працюють гуртки «Мистецтво живого слова»

(англійська мова, турецька мова, грецька мова )

• «Весела палітра»,«Вокальний»,«Еколого-натуралістичний», «Школа безпеки» , хореографічний гурток та Танці народів світу, спортивні секції в режимі Школи повного дня
  • У школі працюють з учнями практичний психолог, вчителі - логопеди.
  • В школі створені спеціалізовані (логопедичні) класи для дітей з вадами мовлення, в які зараховуються діти за направленням міської ПМПК.

Прийом до 1-го загальноосвітнього класу відбувається

без конкурсу

(за попереднім записом та при наявності необхідних документів)

Гостинно запрошуємо малюків на навчання!