Головна » 2017 » Листопад » 6 » Навчання по Збірному Пункту Евакуації (ЗПЕ)
Навчання по Збірному Пункту Евакуації (ЗПЕ)

26 жовтня 2017 року на базі СШ№139 відбулись навчання по розгортанню збірного пункту евакуації №1002. В разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного або природного характеру ЗПЕ на базі СШ№139 зможе розмістити 1550 чоловік. Весь особовий склад ЗПЕ був на робочих місцях, були обладнані всі необхідні приміщення, кожен міг ознайомитися із планом розташування приміщень для евакуйованих. Велася реєстрація та облік постраждалих осіб, надавалася перша медична допомога. У спортивній залі школи для учнів 9-11 класів був проведений майстер-клас "Медицина катастроф".

На заході були представники Шевченківської районної  в м.Києві державної адміністрації, представники Шевченківського районного в м.Києві управління освіти,  представники рятувальних служб, представники керуючих компаній ЖЕО, телебачення.