Головна » 2016 » Грудень » 16 » Міський семінар "Системний підхід в управлінні навчально-виховним процесом в спеціальних загальноосвітніх навчальних закладах"

8 грудня 2016 року на базі спеціалізованої школи № 139 з поглибленим вивченням математики відбувся міський семінар на тему «Системний підхід в управлінні навчально-виховним процесом в спеціальних загальноосвітніх навчальних закладах» для слухачів курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів  шкіл при  Київському Університету імені Б. Грінченка.

Під час семінару були обговорені питання навчання та виховання дітей з тяжкими порушеннями мовлення в умовах спеціальних класів ЗНЗ.

Учасники семінару відвідали відкриті уроки вчителів у спеціальних логопедичних класах, а також корекційно - розвиткові заняття вчителів-логопедів.

Фотозвіт.