Головна » 2017 » Листопад » 13 » Ми в проекті М18
Ми в проекті М18

12 листопада 2017 року учнівське самоврядування СШ№139 взяло участь у ІІ Київському дитячо-юнацькому форумі М18 «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!» – це громадсько-освітній проект партиципації дітей і молоді та формування їх активної громадянської позиції завдяки діалогам з політиками й владою, презентації й підтримці суспільно значущих дитячих і молодіжних проектів та ініціатив.

Метою форуму є створення на базі Київської міської державної адміністрації комунікативної платформи для зустрічі молоді, яка молодша за 18 років, з представниками Київської міської влади (депутатами, державними службовцями) й для їх спільного обговорення молодіжних проблем і пошуку шляхів їх вирішення; також це підвищення рівня обізнаності дітей і молоді щодо діяльності місцевого самоврядування, в рамках децентралізації, мотивації до участі в політичному та культурно-соціальному житті міста; залучення депутатів Київради, інших політиків, громадських діячів, експертів у різних галузях до діалогу з дітьми і молоддю столиці не як з школярами, а як з громадянами міста.