Головна » 2017 » Жовтень » 11 » Козак-квест-2017
Козак-квест-2017

8 жовтня 2017 року команда «Патріоти» (Шевчук Артур, Хасая Артур – 11А, Іванов Максим, Гушель Богдан - 10А, Кулікова Юлія, Кошелькова Даря, Войнаренко Михайло, Криніцин Олексій– 9А, Моша Олексій, Залевська Даря, Бехтер Даря, Мельникова Даря – 9Б) разом із педагогом-організатором Шанюк А.В. представляли СШ№139 з поглибленим вивченням математики Шевченківського району на патріотичній вишкіл-грі «Козак-квест». Захід проходив у парку «Нивки». Команди за відведений час мали відшукати 10 пошукових точок за картою, на кожній із точок виконати завдання. Учні показували свою вправність у вправі з батогом, битві на шаблях, переправі через річку, медичному конкурсі, конкурсі «Влучний снайпер», «Нічні шали» (боротьбі з мішками), стрільбі з лука, грі «Литаври». Конкурси об’єднували у собі знання з історії України, медико-санітарної підготовки, фізичної культури. Після заходу школярі поласували смачним кулішем. Навіть рясний дощ не завадив змаганням.. Школярі стійко та швидко долали маршрути серед дощу та снігу. Наші учні стали лауреатами конкурсу та отримали подарунки. Дякуємо команді «Патріоти». Ви – найкращі!

IMAGE23$