Головна » 2016 » Листопад » 14 » Козак-квест-2016
Козак-квест-2016

13 листопада 2016 року команда «Чумацький шлях» (Тимченко Дмитро – 11А, Кубрак Уляна – 11А, Шевчук Артур- 10А, Жарий Тимофій – 10А,  Беліловська Марина – 9А, Сербук Євгенія – 9А, Білов Олександр – 9А, Сєров Владислав – 9А, Міщенко Олександр – 9А) разом із педагогом-організатором Шанюк А.В. та учителем фізкультури Александровською Ю.В.  представляли СШ№139 з поглибленим вивченням математики Шевченківського району на патріотичній вишкіл-грі «Козак-квест». Захід проходив у парку «Нивки». Команди за відведений час мали відшукати 10 пошукових точок за картою, на кожній із точок виконати завдання. Учні показували свою вправність у вправі з батогом, битві на шаблях, переправі через річку, медичному конкурсі, конкурсі «Влучний снайпер», боротьбі з мішками, стрільбі з лука, грі на барабанах. Конкурси об’єднували у собі знання з історії України, медико-санітарної підготовки, фізичної культури. Після заходу школярі поласували смачним кулішем. Особливістю заходу стала по-зимньому сердита погода. Школярі стійко та швидко долали маршрути серед сипучого снігу та вітру. Наші учні стали лауреатами конкурсу та отримали подарунки. Дякуємо команді «Чумацький шлях». Ви – найкращі!