Головна » 2017 » Травень » 23 » Ювілей школи "Рідній школі - 80"
Ювілей школи "Рідній школі - 80"

18-19 травня 2017 року СШ№139 з поглибленим вивченням математики святкувала 80-річний ювілей заснування навчального закладу. Свято відбулося на шкільному стадіоні і в актовій залі школи. Привітати зі святом школу прийшли почесні гості - директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Фіданян Олена Григорівна, начальник управління освіти Шевченківської в місті Києві державної адміністрації Ярова Євгенія Валентинівна, директори шкіл Шевченківського району, ветерани педагогічної праці, випускники школи. З вітальним словом до гостей та учасників свята звернулась директор школи Усенко Оксана Володимирівна. На святі  лунали слова привітань від школярів, випускників. Свято ще раз об'єднало всю шкільну родину та залишило гарні  спогади.

$IMAGE24$