Головна » 2016 » Листопад » 2 » Держава творилась віками. Держава будується нині
Держава творилась віками. Держава будується нині

27 жовтня 2016 року учні нашої школи, разом із вчителем історії Тремтій С.П., відвідали виставку "Держава творилась віками. Держава будується нині", що проводиться на території Софійського собору м. Києва. Учням було проведено неймовірно цікаву екскурсію по державотворенню від часів правління князя Ярослава Мудрого і до сучасності. У ході розповіді учні мали змогу ознайомитися із унікальними експонатами як з державних музеїв, так і з приватних колекцій. Також учні відвідали ще дві виставки : одна проводиться в рамках соціальної адаптації неповнолітніх, що скоїли злочини - "Образотворче мистецтво неповнолітніх, які скоїли злочини та перебувають у місцях позбавлення волі", а інша - живопис Людмили Авенір.