Головна » 2017 » Жовтень » 9 » День вчителя у СШ№139
День вчителя у СШ№139

Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим і у СШ№139 м.Києва . Заздалегідь учні готували привітання, багатокольорові , веселкові плакати, прикрашають школу. Приємною нотою в цей день також став концерт. Головні учасники дійства привітали вчителів не тільки теплими словами, а й чудовими музичними вітаннями. Всі класи дарували для них тепло та радість з усмішкою на обличчі. Одні співали, інші танцювали, показували смішні сценки. Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.