Головна » 2017 » Квітень » 21 » Дай руку, першокласнику!
Дай руку, першокласнику!

20 квітня 2017 року у СШ№139 відбувся традиційний щорічний захід для вихованців ДНЗ№348 та ДНЗ№810 "Дай руку, першокласнику!". Для дошкільнят була організована екскурсія по школі, діти побували в ігротеці, танцювальній залі, малій спортивній та актовій залах, кабінеті інформатики, початкових класах, музей авіації, їдальні. Захід закінчився святковим концертом, який підготувала початкова школа для наших маленьких гостей. З вітальним словом до школярів звернулась директор школи Усенко Оксана Володимирівна. Кожна дитина отримала подарунок - паперового метелика в техніці орігамі, які наші школярі виготовили власноруч. З радістю чекаємо майбутніх першокласників у нашій школі на  подальшому навчанні!